The 1st Jungle Beatz _25.3.2006 _Bardo _Tábor_

 Právě to byl ten okamžik, kdy ta naše myšlenka měla být slyšena a viděna.

Sbalili jsme gramce atd. a Hurá do Bardo, kde zahráli místní DJ´s A ukázali všem, co je to zlámaný beatz, domníváme se , že se sešlo celkem hodně lidí,kteří se zpočátku dobře bavili a poté pařili.Hrálo to v pohodě Tudíž ta akce byla supr, fakt super, zkrátka kdo tam byl, tak ví svý .

 DJ´s: Saftro

         Tao Maffa

         Ramal

         And guestJ

 VJ:  menurak 

 

 The 2nd Jungle Beatz_17.3.2007_Bardo_Tábor_

 Rok se s rokem sešel a Bardo opět poznalo, zač je toho loket, tentokrát s technickou spoluprací sound systemu Obada-Konstruktiwa, kteří i zahráli. MCV pochystali hodně dobrej zvuk, bylo to fakt znát , až nám to vypli. Začlo se svižným D´n´B, které vytrvalo až do půlnoci. Poté nastoupili dva členi pražského sound systemu, ti zahráli tříhodinový set. Zvuk L-acoustics. 

DJ´s: Grepfruit + MC Papariot

         Tao Maffa

         Obada – Konstruktiwa

 VJ:  menurak

 

  The 3rd Jungle Beatz_15.9.2007_KD Dražice _

 Třetí pokračování The Jungle Beatz se přesunulo do kulturáku v nedalekých Dražicích. Prostor je to větší než hospoda, takže aby  to pořádně hrálo, sme přivezli odpovídající zvuk ( 10KW L-acoustics ) Pozvání přijal  neuvěřitelný bavič DJ Sayko z dvoikytroiky. 

DJ´s: Australopytekus + MC Mrkváč (Grapefruit, MC Papariot)

         Tao Maffa

         Chihury

         Sayko

VJ:   menurak

 

 The 4th Jungle Beatz_14.12.2007_KD Dražice

 Taxme si řikali: dvakrát na jaře, proč ne dvakrát na podzim. Z toho vyplynulo, že jsme si na čtvrté pokračování pozvali

FLUa & YADELLa z DVOIKYTROIKY, kteří pozvání přijali a předvedli co sluší a patří  této D¨n´B sérii, perfektní set. Nejinak činili ostatní přizvaní DJ’s TONS a EMEKA / CAIK KRU, STANTHA / ROLLINGBASS, TAO MAFFA / SOUNDPOLIS a CHIHURY / BASSRANGERS

Vydařená byla též vizuální podoba stage v Dražickém Kulturáku. Jen tak dál! Tak todle byl nejlepší mejdan. 

DJ´s: Tao Maffa

         Chihury

         Tons

         Emeka

         Stantha

         Flu & Yadel

 VJ:  menurak

 

 

 

The 5th Jungle Beatz_19.9.2008_České BUDĚJOVICE_KD Vltava

Tak todle byl nejlepší mejdan.

MC Rabbin Darkside (USA) na The Jungle Beatz 5!!! Ano je to tak, skvělý brooklynský Mc, beatboxer a také DJ v jedné osobě vystoupí 19. 9. 2008 na Jungle Beatzu kde bude doprovázet DJe Philipa TBC. Tak se těšte dámy a pánové, bude to určitě nezapomenutelné vystoupení, takže…

            23.00 – 00.30 DJ PHILIP TBC & Mc RABBI D (USA)

            http://www.myspace.com/rabbiraps

 Další takovou menší zajímavostí v line upu bude, že se trochu vrátíme v čase do dřívějších dob kdy společnými b2b sety brázdili po celé ČR KATCHA a SAYKO. V poslední půlhodince setu Katchi se k ní přidá Sayko, který pak přebere štafetu a bude hrát cca do pěti.

Přinášíme info okolo prodejů lístků. Lupeny můžete zakoupit v již zmiňovaných předprodejích za lidovou cenu 150 Kč. Lístky ale nevypadají jako klasické lístky J ale jsou formou zelených samolepících pásek na ruku (jak je asi všichni známe z festivalů apod.) a pozor! s nápisem KEINFEST! Tak se nelekněte a nehádejte se svým prodejcem, že ste si přišli pro lístky na pořádný jungle a ne na nějaký Keinfest. Jasan?

 Jak se dostat ke KD Vltava? Tak buď to trolejbusem č. 9 nebo 17 anebo busem č. 5, 8 zastávka se jmenuje VLTAVA – STŘED. Pak musíte kousíček pěšky, ale to určitě najdete, jinak přesná adresa kulturáku Fr. Ondříčka 1243/46 České Budějovice nebo mrkněte na www.kdvltava.cz a je to…

                           tisková zpráva The Jungle Beatz 5

MenuraxCream Vision dává na vědomí všem příznivcům, vyznavačům a posluchačům zlámaných beatů, že dne 19. 9. 2008 vypukne v KD Vltava v Českých Budějovicích tradiční jihočeská dnb/jungle party The Jungle Beatz s pořadovým číslem 5. Pozvání přijali ti nejpovolanější s nejpovolanějších v daném oboru. Takže kdo sou ti nejpovolanější? Tak rozhodně ostravské duo s dvoikytroiky NO MONEY, kteří Vás i nás rozsekají našlapaným techstepem, neurofolkem a dalším podobným masakrem. Dvoikatroika má vůbec slušné zastoupení na této party a dalšími tahouny z této vypečenozlámané crew je bezpochyby jeden z nejlepších českých DJů (2. místo v Czech dnb awards), diktátorů, bavičů a tanečníků ala robocop a bůhví čeho všeho ještě DJ SAYKO. Další hrdý reprezentant 23 bude DJ KYANID, který tuto party bude rozjíždět a věřte mi v klidu Vás tento pán rozhodně nenechá. Myslíte že jo to všechno? Tak omyl dámy a pánové! To nejlepší na konec! Máme zástupkyni i toho krásnějšího a něžnějšího pohlaví a tím nemůže být nikdo jiný než DJka KATCHA, která nás svýma skvělýma setama zásobuje už pěknou řádku let a všichni ruku na srdce, zásobuje nás víc jak skvěle. A pořád to není všechno… Mistr scratch a pan DJ v jedné osobě DJ PHILIP TBC. K tomuhle pánovi není asi ani co dodávat, všichni víme zač je jeho loket a kdo neví tak 19. 9. pozná. Jen snad že ho bude doprovázet skvělý Mc, beatboxer z dalekého Brooklynu a to Mc RABBI DARKSIDE. Nesmíme zapomenout také na X.MORPHa z brněnské squadry Redrum Crew, který celou zlámanou noc ukončí pořádně svižným junglem a dramíkem. Dále vystoupí táborští matadoři TAO MAFFA a CHIHURY a BITBOB KIXEM. Tak co říkáte? My říkáme přijďte se dobře pobavit a zakalit, protože to bude stát za to a za 150Kč v předprodeji myslím ,že už není co řešit. O kvalitní poslech se postará 24 KW sound systém a k tomu 3 projekce s 16 monitory slibují monstrózní vizuální show od VJs MENURAK , FX a PHILIPI. Takže 19. 9. 2008 v KD Vltava na viděnou! Více info na www.junglebeatz.cz     

The 6th Jungle Beatz_20.3.2009_Tábor_ Na Pěkné Vyhlídce

 

Po pátém díle the JUNGLEBEATZ se logicky pokračovalo na jaře a to 20.3.2009. Mejdan to byl moc vydařenej, ne tak jako v Budějicích Jihočeskejch, ale Jihočeští FRUTA KRU společně se SOUNDPOLISem, ve spolupráci s PERFECT SQUADRUM  a podpory MXVISUALSTATION a za saportu HERTZÍKA to pokotlili solidně. Pseudonymově to byli: DJ‘s Graffo, Syndrome, Tao maffa, Chihury,  Majkl & Yennick.VJ’s Menurak, Efiks . Tak todle byl nejlepší mejdan.

 

 

The 7th Jungle Beatz_16.10.2009_Tábor_ Na Pěkné Vyhlídce

 

Jo podzim, harvest time, SAYKO / DVOIKATROIKA, X-MORPH / REDRUM, konečně dorazivší THINNGY / FRUTA KRU, TAO MAFFA a CHIHURY / SOUNDPOLIS a junglový GOMEZ / SPECTRO. To byl supermagickogalaktický výlet do bassových linek. Tak todle byl nejlepší mejdan.

 

 

The 8th Jungle Beatz

19.3.2010_Tábor_ Na Pěkné Vyhlídce

 

DJ´s: DANKO – SHADOWBOX.CZ

         SAYUZ & CHMELDA – ROLLINGBASS.ORG

         TAO MAFFA – SOUNDPOLIS.ORG

         ZBYSZEK – SOLOVY JEZDEC

VJ´s : MENURAK & EFIKS MXVISUALSTATION.COM    

1st OpenAirFestival the JUNGLEBEATZ _ 2.-3.7.2010 _ near BECHYN

1st OpenAirFestival the JUNGLEBEATZ _ 2.-3.7.2010 _ near BECHYN

DJ´s: PÁTEK: ACID ANIMALS DJ´s: SOBOTA: X-MORPH, PANZER, FROCK, CAIK KRU, SOUNDPOLIS, PERFECT SQUADDRUM

The Jungle Beatz 9

the 9th JUNGLEBEATZ _16.10.2010 _ TÁBOR _ BARDO

DJ´s: LOCAL HEROES, DIRTY BOY, BROCK, SATIWA

the 10th JUNGLEBEATZ - WOMEN EDITION _18.3.2011 _ SUDOMĚŘICE U TÁBORA

the 10th JUNGLEBEATZ - WOMEN EDITION _18.3.2011 _ SUDOMĚŘICE U TÁBORA

DJ´s: BABE LN, ELWIRA, KAN-JACCA, MARY-J, SATIWA

 

 

TOPlist

07.02.2010

 
KONTAKT

tel: +420 773 902 690

e-mail: libor.tabor@seznam.cz